Čepice, šály

Čepice a šály pro kluky

Hlavičku mám v teplíčku, od Angláčka čepičku! ;-)

Aby vašemu broučkovi nemrzla ouška, nebo naopak nedostal úpal, je nutné zvolit správnou pokrývku hlavy. Pro slunečné letní počasí vyberte plátěný klobouček, kšiltovku nebo šátek proti úžehu. Letní pokrývku hlavy doplňte o další lehké oblečení jako tričko s krátkým rukáve...

Čepice a šály pro kluky

Hlavičku mám v teplíčku, od Angláčka čepičku! ;-)

Aby vašemu broučkovi nemrzla ouška, nebo naopak nedostal úpal, je nutné zvolit správnou pokrývku hlavy. Pro slunečné letní počasí vyberte plátěný klobouček, kšiltovku nebo šátek proti úžehu. Letní pokrývku hlavy doplňte o další lehké oblečení jako tričko s krátkým rukávem nebo kraťasy. Na zimu je naopak vhodná teplá čepice a teplá šála, v kombinaci se zateplenými kalhotami a kvalitní bundou.

Co nám říká Wikipedieo čepici?

Čepice je pokrývka hlavy, která obvykle přiléhá těsně k hlavě a na rozdíl od klobouku nemá žádný okraj, pouze „kšilt“ (nespis. germanismus z něm. Schild, stínítko) v případě kšiltovky. Často se nosí proto, aby ochránily hlavu před chladem, větrem nebo slunečním zářením, případně pomocí kšiltu zrak před oslněním.

Co nám říká Wikipedie o šále?

Šála nebo též šál je pruh tkaniny (často pletený) sloužící k zakrytí krku. V chladných krajích se používají k ochraně krku, jindy se používají pouze k okrase, z náboženských důvodů či jako symbol příslušnosti.

Ve Velké Británii se nosí šály jako symbol příslušnosti k univerzitě či koleji.

Oblíbené jsou též například šály v barvách sportovního klubu.

Související články

Zobrazit Zobrazit méně

Čepice, šály Počet produktů: 105

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 105 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 105 položek