Bryndáky

Unisex bryndáky

Bryndáčky mám od Angláčka, od maminky Pribináčka! ;-)

Také si váš brouček rád hraje s jídlem? Veškeré oblečení, mikinka, tepláčky a bodýčko musí po každém krmení okamžitě do pračky? Pak potřebujete bryndáček. Máte na výběr třeba látkový bryndák, nepromokavý bryndák, nebo pro pobavení bryndák s obrázkem. Pokud je bryndák stále m...

Unisex bryndáky

Bryndáčky mám od Angláčka, od maminky Pribináčka! ;-)

Také si váš brouček rád hraje s jídlem? Veškeré oblečení, mikinka, tepláčky a bodýčko musí po každém krmení okamžitě do pračky? Pak potřebujete bryndáček. Máte na výběr třeba látkový bryndák, nepromokavý bryndák, nebo pro pobavení bryndák s obrázkem. Pokud je bryndák stále málo, nabízíme dětské oblečení v kategorii Eko-Eko. V této kategorii nabízíme oblečky které mají nějakou drobnou vadu. Mají třeba nepatrný, téměř neviditelný flíček. Za pár korun tedy máte oblečení, ve kterém můžete dítě učit samostatně jíst nebo chodit na nočník.

Co nám říká Wikipedie?

Bryndák nebo zdrobněle bryndáček, případně slintáček, je oděvní doplněk určený pro nejmenší děti, kojence a batolata.

Jde o jídelní a hygienickou pomůcku, která zachytává zbytky jídla, pití a slin, která dítěti vypadnou z úst a mohou znečistit jeho oděv. Bryndák může mít formu textilní (například bavlna, froté) nebo může být vyroben z měkkého plastu, u kterého je dobrou vlastností jeho velmi snadná omyvatelnost. Bryndák může být doplněn i o pomocnou záchytnou kapsu. Obvykle bývá vyráběn ve více barevných provedeních a může být i ozdoben vhodnými dětskými motivy.

Zobrazit Zobrazit méně

Bryndáky V této kategorii není žádné zboží.